29 kwietnia 2011

Znowu krótko

Dopiero dziś zabrałam się za powtórne losowanie. Posłużyłam się z ciekawości wujkiem randomem i wstyd się przyznać nie umiałam dowodu losowania czyli zdjęcia tego licznika skopiować i na blog wstawić. Nie ma bata i musicie uwierzyć mi na słowo, że w kanwy zostanie obdarowana ......... REALA Gratuluję!!! I proszę o adres pocztowy:)

Jeszcze chciałabym bardzo, ale to bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy komentują moje prace. Skrzydełek od tego człowiek dostaje:) I za świąteczne życzenia niech Wam Bóg oddaje w dwójnasób! I skoro jestem przy świętach;) Wczoraj listonosz zapukał do drzwi moich. Jakaś koperta bez adresu zwrotnego, cóż to? Któż to? A w środku...Od INES życzenia! Kobieto najdroższa! Ile radości mi sprawiłaś! Widziałam to cudnej urody jajo u Ciebie, ale do głowy by mi nie przyszło, że mogę być jego posiadaczką! Dziękuję Ci z całego serca za pamięć!!!
Jeszcze z TEGO sklepu dostałam katalog. Zawsze to miło, że nawet pojedynczy zakup doceniają i dbają o klienta. Nie wiem jak inne produkty cenowo wyglądają, ale kanwę plastikową mają najtańszą na rynku:)

26 kwietnia 2011

Krótko i na temat Коротко и ясно

Wciąż czekam na kontakt od drugiej wylosowanej osoby. Maila niby mam (został podany w komentarzu), ale skoro ktoś decyduje się na wzięcie udziału w zabawie, należy sprawdzić czy przypadkiem szczęście nie dopisało, no nie;)
A jak do jutra nie otrzymam wiadomości od tej osoby (karka00 nie chodzi o Ciebie, Twój adresik mam;) odbędzie się drugie losowanie! Wezmą w nim udział osoby, które zostawiły komentarze gratulacyjne dla zwycięzców:) Komentarzy jest 9, odejmujemy karkę00 bo już wygrała:) i mamy 8 kandydatów. Fajnie wymyśliłam?

Жду и жду адрес второго лауреата моей конфетки. Если он (она) думает, что я проинформирую о выигрыше не только в своём блоге, а ещё написав письмо на указанный в комменте адрес, то сильно ошибается. Раз принимаешь участие в конкурсе, будь добр, помоги судьбе и проверь, не улыбнулась ли она тебе;) Если до завтра не дождусь, проведу второй розыгрыш, в котором примут участие те, кто оставил комментарий с поздравлениями победителям. Их 8 человек.

Zapomniałabym pokazać pamiątkę, którą haftowałam na zamówienie. Wzór wybierała mama chrzestna, z rezultatu była zadowolona. Ja też:)

Z lampąi bez lampy


Przepraszam, że w folii, zdjęcia robione praktycznie w biegu

Wzór Janlynn
Aida 14 z błyszczącą nitką
Nici DMC

Aha i jeszcze mój prezent urodzinowy od męża i przyjaciółek na spółkę:)Tak, coś tam umiem zagrać:) Parę lat chodziłam na kółko muzyczne do domu kultury, grałam w chórze kościelnym, na biwakach się bywało... Ech, młodość;)

23 kwietnia 2011

Zaległości

Kartki poczynione w tym roku na WielkanocTa jedna na niebieskim tle nieudana - zbyt cienki karton+klej magik=fale:) Zostawiłam sobie ku przestrodze:) Reszta sprzedana na kiermaszu

Mam dla siebie biscorniak:) Wreszcie igły będą lądować w miejscu ku temu przeznaczonym:)

Mulina cieniowana, kupiona parę lat temu na Białorusi. Koraliki stądWzór podpatrzyłam tu Drugą stronę przerobiłam (kto to widział tyle krzyżyków robić;)

Efekt końcowy taki sobie, z braku laku środek biscornu wypchałam zawartością starego jaśka i niestety żółta gąbka prześwituje przez białą kanwę, ale dla siebie może być.
Natomiast dzięki uprzejmości robutkująco-blogującej koleżanki mam już o wiele bardziej profesjonalny zapychacz zwany ocieplinką. I nawet został spożytkowany. Jak? Niebawem pokażę;)

21 kwietnia 2011

Losowanie:)

Pod koniec dnia dopiero udało mi się dorwać do komputera by ogłosić wyniki candy:) Naprawdę nie spodziewałam się tak dużego zainteresowania moją skromną ofertą! Zakwalifikowani zostali prawie wszyscy (ostatni komentarz był już dziś dlatego nie bierze udziału w losowaniu za to z przyjemnością dopisałam moją robótkującą szwagierkę na jej wyraźne życzenie;)
Trochę czasu zajęło wypisywanie wszystkich. Cóż, drukarki żeśmy się jeszcze nie dorobili;)


Córcia zwęszyła okazję i zabrała się za nadprogramowe cięcie.


Maszyna losująca ruszyła!Któż się kryje pod tymi zerami?


Oto i ona:)
karka00 pisze...
Jako że chciałabym spróbować haftu krzyżowego od dawna, idealnie by mi to pasowało :P zgłaszam się
mój blog: http://karkakg.blogspot.com/
Pozdrawiam


Cieszę się, że będziesz miała okazję złapać krzyżykowego bakcyla!

I mała niespodzianka;) Jako że córek mam dwie, nie mogłam tej żadnej skrzywdzić i pozwoliłam drugą osóbkę wylosować;)

Ta-dam!Anonimowy pisze...
Co to za bajkowy candy? Jestem bardzo ciekawa... Pozdrawiam artystyczne dusze :) jozefaby@o2.plKochane(i)???, proszę napisać mi na maila marinaduch@poczta.onet.pl swoje adresy. Po Świętach wyślę wasze wygrane.

17 kwietnia 2011

Warto komentować! Комментируйте!

Byłam wczoraj na spotkaniu robótkowym. I poznałam pewną osóbkę, bloga której podglądam od jakiegoś czasu. Co więcej, miałam szczęście zostawić u niej któryś z kolei komentarz (najchętniej pod każdym wpisem bym to robiła, bo istne cuda ta dziewczyna tworzy) i miałam obiecany drobny upominek. Cóż, wszystko się zgadza oprócz tego drobnego. Popatrzcie samiKinia uwzględniła moje kolorystyczne zachcianki:) Tak, lubię śliwkę jako kolor i owoc też:) Fiolety i wrzosy uwielbiam:)Idziemy dalej: chustecznik. Powalił mnie po prostu na kolana! Zresztą nie tylko mnie - na jego wdzięki nie pozostała obojętna żadna osoba z naszego spotkania. Perfekcyjnie wykonany!Tak wygląda w środkuDo drugiej kieszonki można włożyć parę niezbędnych kobiecie drobiazgówNa dokładkę pachnący lawendą woreczek.Jakiś taki znajomy mi się wydał. I się nie myliłam;)
Parę miesięcy temu od Ani dostałam podobny!Hm... Może pora zacząć je kolekcjonować;)

Kochana, brak mi słów by wyrazić co czuję Jednym słowem DZIĘKUJĘ!!!

I już więcej nie rymuję tylko przypominam o candy :)

10 kwietnia 2011

Dawno dawno temu obiecałam cukierasyI musiały minąć prawie 3 miesiące bym wreszcie ogłosiła pierwsze blogowe candy!
Okazja jest i to niejedna:) Dzisiaj moja młodsza córcia skończyła 3 latka! A za 10 dni ja będę o kolejny rok starsza:( Warunków nie stawiam żadnych poza zostawieniem komentarza pod postem z namiarem na swój blog. Kto takowego nie posiada proszony jest o adres mailowy. To tyle:)
Zawartość paczki może odbiegać od tej na zdjęciu; na pewno będzie to coś:
1) kosmetycznego - wszak od kilku lat jestem konsultantką Avonu:)
2) biżuteryjnego - dzieło rąk męża
3) robótkowego - różne rodzaje kanw, kolorowe koperty z kartkami do samodzielnego ozdabiania, i coś stworzonego przeze mnie oczywiście krzyżykowego. Raczej nie będzie to kurczak ze zdjęcia, ale coś równie wiosennego:)
Zapisy do 20 kwietnia, losowanie w dniu następnym. Życzę powodzenia;)

Моя первая блогоконфетка:)
Повода её объявить целых два: сегодня младшей дочери исполнилось 3 годика, а через 10 дней мой день рождения. Никаких условий кроме комментария с вашими координатами под этим постом нет. Фото конфетки приблизительное, т.е. составляющие могут немного измениться. Наверняка будет что-то:
1) косметическое - почти 4 года я представитель фирмы Авон;
2) бижутерия сделанная мужем
3) рукодельное - пара отрезов канвы разных видов, цветные конверты с вкладышами, вышитая весенняя поделка.
Записывайтесь до 20 апреля, победителя узнаем днём позже. Удачи!