29 kwietnia 2011

Znowu krótko

Dopiero dziś zabrałam się za powtórne losowanie. Posłużyłam się z ciekawości wujkiem randomem i wstyd się przyznać nie umiałam dowodu losowania czyli zdjęcia tego licznika skopiować i na blog wstawić. Nie ma bata i musicie uwierzyć mi na słowo, że w kanwy zostanie obdarowana ......... REALA Gratuluję!!! I proszę o adres pocztowy:)

Jeszcze chciałabym bardzo, ale to bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy komentują moje prace. Skrzydełek od tego człowiek dostaje:) I za świąteczne życzenia niech Wam Bóg oddaje w dwójnasób! I skoro jestem przy świętach;) Wczoraj listonosz zapukał do drzwi moich. Jakaś koperta bez adresu zwrotnego, cóż to? Któż to? A w środku...Od INES życzenia! Kobieto najdroższa! Ile radości mi sprawiłaś! Widziałam to cudnej urody jajo u Ciebie, ale do głowy by mi nie przyszło, że mogę być jego posiadaczką! Dziękuję Ci z całego serca za pamięć!!!
Jeszcze z TEGO sklepu dostałam katalog. Zawsze to miło, że nawet pojedynczy zakup doceniają i dbają o klienta. Nie wiem jak inne produkty cenowo wyglądają, ale kanwę plastikową mają najtańszą na rynku:)

7 komentarzy:

 1. Not o się cieszę że sprawiłam CI przyjemność:D

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja też się cieszę, że sprawiła Ci przyjemność Ines, a jeszcze bardziej cieszę się, że mnie wujek random wylosował. Radość piątkowa jest nieoceniona :)))) za chwilkę podrzucę adres, dziękuję z całego serca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zastanawiałam się nad użyciem tego czegoś u siebie ,ale nie wiem czy będę umiała,chyba losowanie będzie tradycyjne
  a właśnie ,dlaczego jeszcze się nie zapisałam na candy u mnie?
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Random prawoklikiem kopiujesz sobie do edytora zdjęć :) Ale i tak wierzymy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie że do mnie trafiłaś :) ja też będę u Ciebie bywać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marinko,tak dawno mnie tutaj nie było,że nie wiem co napisać....Wyślę chyba gorącego całusa :) na rozgrzewkę,bo pogoda dzisiaj okropna brrr....
  Mój blog padł,ale za to jak widać udało mi się znowu wpisac komentarz jupi jupi...

  OdpowiedzUsuń
 7. Wysłałaś priorytetem więc już doszła przesyłka! super, bardzo się ciesze, obawiam się tylko czy się nauczę..

  OdpowiedzUsuń