5 maja 2011

1/2

Dzisiaj jedna z dwóch wygranych w moim candy dotarła do adresatki! Poczta polska pozytywnie zaskakuje: list nadałam w poniedziałek po południu, wczoraj było święto, a w środę adresatka już się cieszyła paczuszką;)
Zdjęcia całości nie zrobiłam, posłużę się więc fotką z bloga KarolinyDziewczyna chce rozpocząć przygodę z haftem, myślę, że trochę kanwy, igły, parę mulinek jej to ułatwią:) Dla zachęty uszyłam igielnik, wzór do którego znalazłam tuHaftowałam na zdobycznym materiale z Włoch od Ani, której w tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękuję i chyba nie przestanę tego robić póki nie wykorzystam całości materiału, a mam go jeszcze sporo i to w trzech odcieniach!

Pozostaje mi czekać kiedy drugi list dotrze do Renatki:)

9 komentarzy:

 1. O rany, aż zazdroszczę takich prezentów :O)

  OdpowiedzUsuń
 2. o, super są te wzory na tej stronie!
  dzięki, na pewno skorzystam ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. eleganckie biscornu,muszę napisać że małe jest piękne i kropka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno prezent spełni swoje zadanie, sama nie pogardziłabym tak pięknym biscornu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli pytając o q-snap miałaś na myśli plastikowy kwadratowy tamborek, to jak najbardziej go polecam:) Ja mam taki 15cm na 15 cm (około) i jestem z niego bardzo zadowolona:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny prezent. Na początek ,, jak znalazł '' :)

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny i praktyczny prezent zrobiłaś! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana jeśli koło Ciebie są pasmanterie z DMC po 2,70 to masz szczęście, bo jak ja ostatnio męża po 3 motki wysłałam to zapłacił 3zł za jeden ;o( Masakra ;o(

  OdpowiedzUsuń